Vietas, kas dzīves laikā būtu jāapskata katram

davana-ka-celojums

Dažkārt lēmums par nākošā ceļojuma galamērķi nākas grūti. It īpaši tad, ja vēlaties no ceļojuma iegūt ko vairāk kā tikai zvilnēšanu pie okeāna un viesnīcas pakalpojumu baudīšanu. Tāpēc lūk, mēs piedāvājam nelielu ceļotāja “špikeri” ar vietām, kas būtu jāapskata katram ceļotājam. Šīs vietas ir īpašas ar savu kultūru un maģiju…

  •      Akmens mežs Ķīnā.  Vietējie šo specifisko vietu uzskata par pasaules brīnumu. Un ne velti. 390 km2 lielā vieta ietver sevī milzīgus kaļķakmens klinšu veidojumus, kas ieguvuši savu šodienas formu 270 miljonus gadu laikā – īstens pasaules un dabas brīnums, ko ir vērts apskatīt klātienē.
  •       Rīsa terases Filipīnās. 900 metru augstumā pretim debesīm slejas rīsu lauki. Izklausās nereāli – bet tā ir patiesība. Vietējie iedzīvotāji ļoti prātīgi iemācījušies apiet to, ka zemes platība nav mūžīga, viņi sākuši “augt” uz augšu. Ticiet vai ne, šīs kāpnes veidotas cilvēku rokām, neizmantojot nekādus traktorus vai specifiskus darba instrumentus.
  •       Dubaijas salas. Kārtējais pasaules brīnums, ko radījusi nevis daba, bet pats cilvēks. Šis ir kas nedaudz mūsdienīgāks. 300 salas, kas izvietotas tā, ka no putna lidojuma atgādina pasaules karti – vai nav iespaidīgi? Un to visu radījis cilvēks ar savu prātu, rokām un, šai gadījumā, ar pamatīgiem tehniskiem līdzekļiem.

Lai dotos ceļojumā, jūs varat iespaidoties arī no vēsturē minētajiem septiņiem pasaules brīnumiem.  Piemēram, kāpēc neapskatīt Lielo piramīdu Ēģiptē. Tā ir lielākā Ēģiptes piramīda. Tiesa gan, šobrīd tā ir izmēros mazāka kā sākotnēji, kad celta, jo laika zobs darījis savu – tā nedaudz apbrukusi un iegrimusi dziļāk smiltīs. Tomēr tas nepadara piramīdu mazāk majestātisku!

Lai kāds arī nebūtu jūsu ceļojuma mērķis, galvenais ir to izbaudīt. Un, lai ceļojums paliek atmiņā, tam jābūt kam neredzētam, īpašam, iespaidīgam. Ja vēlaties ceļojumu pasniegt kā dāvanu, ir īstais laiks! Izmantojiet ziedu piegādi Rīgā, lai uzdāvātu savai sirdsdāmai vai mammai īpašu atpūtu. Labākā ziedu piegāde Rīgā atrodama šeit : http://flowersexpress.lv/.

celojums-kas-paliks-atmina