Mūsu romantiskais ceļojums

mūsu-romantiskais-ceļojums

Katram pārim noteikti ir kāds ceļojums, kurš asociējas ar kaut ko īpašu. Vienalga, vai tas ir pirmais skūpsts, varbūt bildinājums vai kāds cits īpašs mirklis. Kaut vai romantiska zvaigžņu vērošana kopā… Tas noteikti paliks atmiņā visu mūžu, lai kas arī nenotiktu. Lūk, viens šāds ceļojums, kuru varētu par piemēru aizņemties kāds pāris vēl bez stāsta galvenajiem varoņiem. Visu cieņu puisim, kas izdomāja ko tik skaistu, tik īpašu, kaut gaužām vienkāršu.

Lai sākas atvaļinājums!

Viņš bija izdomājis kādu slepenu plānu. Adrians ar Inesi bija kopā jau 3 gadus. Parasti, ikdienas rutīnā skrienot un darbojoties, viņš nepaspēja nopirkt viņai puķes, aizmirsa par jubilejām, nedāvināja šokolādes, kas meitenēm šķiet tik romantiski. Viņš nezināja, kas ir puķu piegāde, nekad neko tādu neizmantoja un negribēja zināt, kā tas darbojas.

(Ātra puķu piegāde ir lielisks veids kā tik cauri ar veselu ādu, kas pēdējā mirklī atcerieties par kādu jubileju! Puķu piegāde ir vienkāršs veids, kā apsveikt ik vienu. Puķu piegāde Rīgā ir plaši pieejams pakalpojums. Meklē piedāvājumus – puķu piegāde!)

Tieši tāpēc Adrians aizdomājās, ka šādi dzīvot nevar. Tā kā viņiem bija ieplānots kopīgs atvaļinājums, Adrians uzņēmās darbības plāna plānošanu uz sevi. Ticiet man, viņš visu izdarīja pēc labākās sirdsapziņas. Garas stundas darbā pēc darba laika beigām, plānošana, aģentūru apzvanīšana – tas bija to vērts. Lai sākas atvaļinājums!

Gulta ar skatu uz jūru

skats-uz-jūru-no-gultasJau pirmajā atvaļinājuma dienā pāris devās uz īpašu vietu tepat Latvijā. Inesei nebija ne jausmas, kas sagaida viņus šajās brīvdienās, jo Adrians visu līdz pēdējam bija paturējis ciešā noslēpumā.

Pirmais galamērķis bija koka muciņas pie jūras. Mazie namiņi ar skatu uz jūras viļņiem Inesei šķita kas prātam neaptverams – tik romantiski, tik netipiski Adrianam, ka viņš ko tādu ieplānojis. Protams, šis vakars bija skaists – jūras šalkoņa iemiegot, naksnīga zvaigžņu vērošana… Un Inesei likās, ka atvaļinājums JAU ir izdevies.

Ar to tikai viss sākās

Kad nākošajā rītā viņiem nācās celties samērā agri, lai atkal kaut kur dotos, Inesei radās aizdomas, ka tas nebūt vēl nav viss. Protams, viņi dodas uz lidostas pusi.

Ar ceļojumu aģentūras palīdzību Adrians bija sarunājis nākošo pārsteigumu. Viņi pacēlās spārnos un devās taisnā ceļā uz Parīzi. Lidmašīnā stjuarte pasniedza Inesei ko īpašu – nelielu kastīti ar rozā banti. Kastīte bija no vienkārša kartona, tajā iekšā – rozā cepums ar sirsniņu. Kas gan tas ir, kas viņam padomā? Bildinājums, vai?

Klasika – Eifelis

Viņš nekrita uz viena ceļa Eifeļa pakājē. Bet tur viņi pabija gan!

Viņš lūdza Ineses roku kādā nomaļā, ļoti mīlīgā kafejnīcā. Un pēc JĀ vārda viņi devās taisnā ceļā uz… Ibizu! Svinēt dzīvi!

Pačukstēsim, pēc ceļojuma pāris atklāja, ka jaunajā ģimenē gaidāms pieaugums.