Meklējot dāvanas diviem – romantisks ceļojums

romantisks-ceļojums

Kas ir dāvanas diviem?

Kādos svētkos nepieciešamas “dāvanas diviem”?

Kā izvēlēties, ko iegādāties un dāvāt pārim?

Mēs esam divi, bet abi kā viens vesels

Dāvana diviem – tā ir tāda dāvana, ko dāvā nevis vienam no pāra, bet abiem kopā. Pāris parasti ir kā viens vesels, saliedējušies, sadraudzējušies un allaž kopā. Viena dvēsele divos ķermeņos.

Svētki vismaz reizi gadā

Daudzi pāri svin dienu, kad iepazinušies. Kad apprecas, tad svin kāzu jubileju. Tāpat Latvijā jau pavisam ierasts ir svinēt Valentīndienu. Tomēr paši īstenākie svētki, kas svinami PĀRIM – tā ir kāzu jubileja.

Ja ciemos uzaicināti viesi – ko uzdāvināt?

Ja pāris nolēmis kārtīgi nosvinēt kāzu jubileju, viņi aicinās ciemos viesus, noteikti tos, kas bijuši arī viņu kāzās. Ko uzdāvināt pārim? Viennozīmīgi – CEĻOJUMU!

Izvēlēties romantisku ceļojumu nebūt nav grūti. Vajag tikai izmantot “Māti Google”, lai saprastu, kādi ir iecienītākie galamērķi jaunajiem pāriem un romantiskiem atpūtniekiem.

Romantiska atpūta

Nav jādodas pat ārpus Latvijas robežai, lai labi atpūstos. Pāri bieži vien izvēlas mierīgu kopā būšanu – SPA, viesnīcas, baseins. Vietas, kurās var vienkārši relaksēties un nav jādomā par ikdienas darbiem un mājas soli.

Lielisku SPA atpūtu piedāvā arī kaimiņi – Lietuvas kūrorti. Lietuvā var baudīt arī skaistas pastaigu takas (piemēram samērā jaunā taka “virs koku galotnēm”) un dažādu aktīvo atpūtu.

Uz kaimiņvalstīm un tepat pa Latviju ir ērti ceļot ar savu privāto auto mašīnu. Tas neprasīs lielus tēriņus un laika menedžmentu. Ceļošana uz tālākām zemēm varētu būt laikietilpīgāka, tomēr arī ne sliktāka!

Aiz robežām, tālu prom, kur pērtiķi lēkā pa koku zariem…

Dažādas eksotiskas salas, kruīzi, romantiskas kafejnīcas – tas viss atrodams ceļojumu biroju piedāvājumos. Atrast romantisku dāvanu pārim šādā veidā it nemaz nav sarežģīti, vajag tikai meklēt. Protams, jāņem vērā pāra vēlmes un sapņi, kā arī pats svarīgākais – iespējas.

Ja pārim ir mazi bērni, bet vēlaties, lai vecāki kārtīgi atpūšas, padomājiet, vai bērnus būs kur atstāt. Varbūt paši piesakieties paauklēt mazos, kamēr pāris atpūšas?

Ja pāris nav ceļotāji un nav nekur bijuši, neriskējiet uzreiz dāvāt ceļojumu uz tāltālām zemēm – tas var būt vairāk stress pārbrauciena dēļ nevis atpūta un relaksācija.

Ceļojums kā dāvana vienmēr “nostrādās”, tikai apdomājiet kārtīgi, vai nekaitēsiet ar šādu dāvanu. Varbūt uzdāviniet pārim dāvanu karti ceļojumam, lai izvēlas paši!