Dažreiz noder citāda atpūta

spa

Pēc maniem bloga ierakstiem jau noteikti jums ir radies par mani kaut kāds priekšstats. Visi ceļojumi, kas īsti neatbilst ierastajiem tūristu standartiem, ir mana ikdiena. Es bez tā nevarētu. Tāpēc droši vien jums būtu grūti mani iedomāties citādā situācijā, piemēram, kā laisku tūristu pieczvaigžņu viesnīcā, kas bauda skaisto ainavu no balkona. Bet šoreiz gribētu lauzt pats savu radīto tēlu un atzīties, ka man patīk šad tad izbaudīt arī citādu atpūtu un ceļošanu. Nav jau tā, ka es visur cīnos par iespēju dzīvot ar to, kas mugursomā, stopēt, doties ar kājām un dzīvot ar minimāliem iztikas līdzekļiem.

Šie ceļojumi ir mans izaicinājums sev, jo to laikā regulāri nākas pārvarēt pašam sevi, savu ego. Bet tas nenozīmē, ka nevaru un negribu pavadīt laiku savādāk.

Un visbiežāk tas notiek tad, kad kaut kur dodos kopā ar savu draudzeni. Viņa manu trako ceļošanas stilu atbalsta, dažas reizes ir devusies kopā, bet nav tā, ka viņa būtu lielākā entuziaste. Bet es cienu viņas nostāju, tāpēc esmu atvērts arī citām lietām, jo kopīgā laika pavadīšanā taču jāspēj meklēt kompromisus.

Tā nu mēs ik pa laikam ieplānojam tādu kopābūšanu, kas atšķiras no ierastā, kas abiem patīk. Esam bijuši dažos nelielos ceļojumos, kas saplānoti pēc tradiconālajiem tūristu standartiem. Tā ar čemodānu un normālu dzīvi viesnīcā. Ar gana lielu naudas summu kabatā.

Vēl viens atpūtas veids, kas mums abiem iepaticies, ir dažādi SPA centri un viesnīcas. Pavadām tur dažas dienas, lai ne tikai zvilnētu numuriņā, bet izbaudītu dažādas relaksējošas procedūras.

Man pašam ļoti patīk masāža, draudzene vairāk izbauda ādas kopšanas procedūras. Kopā ejam siltajos baseinos, saunā. Vienkārši laiski atpūšamies, palutinām savus ķermeņus.

Pēdējā pozitīvā pieredze šajā ziņā bija Hotel Jūrmala SPA. Tur gan nedevāmies pēc savas iniciatīvas. Draudzenei bija uzdāvināta dāvanu karte šajā vietā. Tāpēc bija tikai loģiski, ka to izmantojām. Hotel Jūrmala SPA apmeklējām pirmo reizi, parasti bijām izvēlējušies tādas vietas, kas ir tālāk no pilsētām, nomaļās un klusās zonās, kādu Lavija netrūkst. Bet Jūrmala jau laikam ir klasika šajā žanrā. Tāpēc varam ievilkt ķeksīti, ka arī mēs tur bijām. Un jāsaka, ka viss bija ļoti labi. Pati vide, pakalpojumu kvalitāte, attieksme. Bijām apmierināti un labi atpūtušies.
Jo lielāka ir dažādība tajā, kā pavadām savu laiku, jo esam bagātāki, vairāk pieredzējuši. Mēs jau uzkrājam pieredzi, emocijas, atmiņas. Tāpēc es neesmu kategorisks, nenoraidu jaunas un negaidītas iespējas pavadīt savu laiku tādā veidā, ko varētu uzskatīt par būšanu ārpus manas komforta zonas. Tas uztur tonusā. Tas izaicina manus priekšstatus un dzīves redzējumu. Tāpēc man ļoti patīk būt aktīvam un atvērtam visam tam, ko pasaule un mana dzīve man piedāvā. Varu tikpat labi izbaudīt dienu kādā Dienvidamerikas pilsētiņā, kur nav nekādu īpašu modernās civilizācijas labumu, gan trīs dienas laiskoties SPA viesnīcā ar baltiem dvieļiem un klāt pienestiem kokteiļiem.